Alına bilgilere hırsızlık, Nazilli Sümer İlkokulunda gece saatlerinde gerçekleşti. Salon kapısını kırarak okulun içerisine girerek depo kapısını kıran hırsız veya hırsızlar, depoda bulunan malzemeleri ve boş sınıf ve odalarda bulunan bilgisayarları ve bakır kabloları keserek kayıplara karıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri hırsızlık olayı ile ilgili geniş çaplı çalışmalarda bulundu. SOYGUN ÜZÜNTÜ YARATTI Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sümer Mahalle Muhtarı Erdoğan Dilbaz, hırsızlığın kendilerini üzdüğünü belirtti. Muhtar Dilbaz, “Mahallemizin tek okulu olan Sümer İlkokulumuzun tekrar eğitim ve öğretime açılabilmesi için ilgililere aktardım. Endüstri Meslek Lisesine devredildiğini öğrendim. Okulun yetkilisine durumu anlattım. Bizler Sümer ilkokulumuzun tekrar eğitim ve öğretime açılmasını istiyoruz. Okulumuzun hırsız veya hırsızlar tarafından soyulması bizleri oldukça üzdü” dedi.
Kapatılan Sümer İlkokulu binası soyuldu
Nazilli’de öğrenci azlığı nedeni ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kapatılan ve öğrencileri çevreden bulunan ilkokullara nakledilen Sümer İlkokulu soyuldu. Hırsızlık mahalle sakinleri tarafından üzüntüyle karşılandı. Alına bilgilere hırsızlık, Nazilli Sümer İlkokulunda gece saatlerinde gerçekleşti. Salon kapısını kırarak okulun içerisine girerek depo kapısını kıran hırsız veya hırsızlar, depoda bulunan malzemeleri ve boş sınıf ve
Nazilli’de öğrenci azlığı nedeni ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kapatılan ve öğrencileri çevreden bulunan ilkokullara nakledilen Sümer İlkokulu soyuldu. Hırsızlık mahalle sakinleri tarafından üzüntüyle karşılandı.
Alına bilgilere hırsızlık, Nazilli Sümer İlkokulunda gece saatlerinde gerçekleşti. Salon kapısını kırarak okulun içerisine girerek depo kapısını kıran hırsız veya hırsızlar, depoda bulunan malzemeleri ve boş sınıf ve odalarda bulunan bilgisayarları ve bakır kabloları keserek kayıplara karıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri hırsızlık olayı ile ilgili geniş çaplı çalışmalarda bulundu. SOYGUN ÜZÜNTÜ YARATTI Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sümer Mahalle Muhtarı Erdoğan Dilbaz, hırsızlığın kendilerini üzdüğünü belirtti. Muhtar Dilbaz, “Mahallemizin tek okulu olan Sümer İlkokulumuzun tekrar eğitim ve öğretime açılabilmesi için ilgililere aktardım. Endüstri Meslek Lisesine devredildiğini öğrendim. Okulun yetkilisine durumu anlattım. Bizler Sümer ilkokulumuzun tekrar eğitim ve öğretime açılmasını istiyoruz. Okulumuzun hırsız veya hırsızlar tarafından soyulması bizleri oldukça üzdü” dedi.
Alına bilgilere hırsızlık, Nazilli Sümer İlkokulunda gece saatlerinde gerçekleşti. Salon kapısını kırarak okulun içerisine girerek depo kapısını kıran hırsız veya hırsızlar, depoda bulunan malzemeleri ve boş sınıf ve odalarda bulunan bilgisayarları ve bakır kabloları keserek kayıplara karıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri hırsızlık olayı ile ilgili geniş çaplı çalışmalarda bulundu. SOYGUN ÜZÜNTÜ YARATTI Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sümer Mahalle Muhtarı Erdoğan Dilbaz, hırsızlığın kendilerini üzdüğünü belirtti. Muhtar Dilbaz, “Mahallemizin tek okulu olan Sümer İlkokulumuzun tekrar eğitim ve öğretime açılabilmesi için ilgililere aktardım. Endüstri Meslek Lisesine devredildiğini öğrendim. Okulun yetkilisine durumu anlattım. Bizler Sümer ilkokulumuzun tekrar eğitim ve öğretime açılmasını istiyoruz. Okulumuzun hırsız veya hırsızlar tarafından soyulması bizleri oldukça üzdü” dedi.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi