Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923, ligin 26’ıncı haftasında bugün deplasmanda Tokatspor ile karşı karşıya gelecek. Gaziosmanpaşa Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 15:00’te başlayacak. Gümüşhanespor maçının ardından Teknik Direktör Necat Gürpınar ile yollarını ayıran ve yerine Teknik Direktör Tolga Doğantez ile anlaşan Efe, hedefini mutlak galibiyet olarak belirledi. Zorlu deplasmanda kazanıp ölü toprağı üzerinden atmanın planlarını yapan siyah beyazlılar, Aydın’a üç puanla dönüp düşme potasıyla arasındaki puan farkını da açmayı amaçlıyor. Zorlu mücadele öncesinde ligde 31 puanı bulunan Efe, 12’inci sırada yer alırken 25 puanı bulunan Tokatspor ise 16’ıncı sırada bulunuyor. İki takım daha önce toplamda 7 kez birbirine rakip olurken bu karşılaşmalarda 2 kez Aydınspor 1923, 2 kez de Tokatspor güldü, 3 karşılaşma da berabere sonlandı. Öte yandan Aydınspor 1923’te göreve gelen Teknik Direktör Tolga Doğantez ve ekibi, lisans işlemleri yetişmediği için Tokatspor karşılaşmasını tribünden takip edecek. Doğantez, öğrencilerine direktiflerini kulübe aracılığı ile ulaştıracak. 5 OYUNCU SINIRDA Kritik karşılaşma öncesinde siyah beyazlılarda cezalı oyuncu bulunmazken, sakat oyuncu ise sadece Süleyman Özdamar yer alıyor. Özdamar’ın oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olurken Efe’de Gürcan Gözüm, Reşo Akın, Vedat Budak, Ömer Karancı ve Metincan Cici sarı kart sınırında yer alıyor. HAKEMLER ANTALYA’DAN Antalya bölgesi hakemlerinin görev yapacağı karşılaşmada Murat Erdoğan düdük çalacak. Yardımcılıklarını ise Serdar Soydan ve Gökhan Barcın yapacak. Dördüncü hakemliği ise Yakup Yılmaz üstlenecek.
Silkelenme zamanı
Gümüşhane yenilgisinin ardından teknik direktör değişikliğine giden ve Tolga Doğantez ile anlaşan Aydınspor 1923, hafta içi mesaisinde düşme potası içinde bulunan Tokatspor ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak. Ligdeki konum açısından iki takımının gelecek haftalar için kaderini belirleyecek nitelikte olan müsabakada Efe, galip gelerek silkelenmek istiyor. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923, ligin 26’ıncı haftasında bugün deplasma
Gümüşhane yenilgisinin ardından teknik direktör değişikliğine giden ve Tolga Doğantez ile anlaşan Aydınspor 1923, hafta içi mesaisinde düşme potası içinde bulunan Tokatspor ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak. Ligdeki konum açısından iki takımının gelecek haftalar için kaderini belirleyecek nitelikte olan müsabakada Efe, galip gelerek silkelenmek istiyor.
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923, ligin 26’ıncı haftasında bugün deplasmanda Tokatspor ile karşı karşıya gelecek. Gaziosmanpaşa Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 15:00’te başlayacak. Gümüşhanespor maçının ardından Teknik Direktör Necat Gürpınar ile yollarını ayıran ve yerine Teknik Direktör Tolga Doğantez ile anlaşan Efe, hedefini mutlak galibiyet olarak belirledi. Zorlu deplasmanda kazanıp ölü toprağı üzerinden atmanın planlarını yapan siyah beyazlılar, Aydın’a üç puanla dönüp düşme potasıyla arasındaki puan farkını da açmayı amaçlıyor. Zorlu mücadele öncesinde ligde 31 puanı bulunan Efe, 12’inci sırada yer alırken 25 puanı bulunan Tokatspor ise 16’ıncı sırada bulunuyor. İki takım daha önce toplamda 7 kez birbirine rakip olurken bu karşılaşmalarda 2 kez Aydınspor 1923, 2 kez de Tokatspor güldü, 3 karşılaşma da berabere sonlandı. Öte yandan Aydınspor 1923’te göreve gelen Teknik Direktör Tolga Doğantez ve ekibi, lisans işlemleri yetişmediği için Tokatspor karşılaşmasını tribünden takip edecek. Doğantez, öğrencilerine direktiflerini kulübe aracılığı ile ulaştıracak. 5 OYUNCU SINIRDA Kritik karşılaşma öncesinde siyah beyazlılarda cezalı oyuncu bulunmazken, sakat oyuncu ise sadece Süleyman Özdamar yer alıyor. Özdamar’ın oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olurken Efe’de Gürcan Gözüm, Reşo Akın, Vedat Budak, Ömer Karancı ve Metincan Cici sarı kart sınırında yer alıyor. HAKEMLER ANTALYA’DAN Antalya bölgesi hakemlerinin görev yapacağı karşılaşmada Murat Erdoğan düdük çalacak. Yardımcılıklarını ise Serdar Soydan ve Gökhan Barcın yapacak. Dördüncü hakemliği ise Yakup Yılmaz üstlenecek.
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923, ligin 26’ıncı haftasında bugün deplasmanda Tokatspor ile karşı karşıya gelecek. Gaziosmanpaşa Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 15:00’te başlayacak. Gümüşhanespor maçının ardından Teknik Direktör Necat Gürpınar ile yollarını ayıran ve yerine Teknik Direktör Tolga Doğantez ile anlaşan Efe, hedefini mutlak galibiyet olarak belirledi. Zorlu deplasmanda kazanıp ölü toprağı üzerinden atmanın planlarını yapan siyah beyazlılar, Aydın’a üç puanla dönüp düşme potasıyla arasındaki puan farkını da açmayı amaçlıyor. Zorlu mücadele öncesinde ligde 31 puanı bulunan Efe, 12’inci sırada yer alırken 25 puanı bulunan Tokatspor ise 16’ıncı sırada bulunuyor. İki takım daha önce toplamda 7 kez birbirine rakip olurken bu karşılaşmalarda 2 kez Aydınspor 1923, 2 kez de Tokatspor güldü, 3 karşılaşma da berabere sonlandı. Öte yandan Aydınspor 1923’te göreve gelen Teknik Direktör Tolga Doğantez ve ekibi, lisans işlemleri yetişmediği için Tokatspor karşılaşmasını tribünden takip edecek. Doğantez, öğrencilerine direktiflerini kulübe aracılığı ile ulaştıracak. 5 OYUNCU SINIRDA Kritik karşılaşma öncesinde siyah beyazlılarda cezalı oyuncu bulunmazken, sakat oyuncu ise sadece Süleyman Özdamar yer alıyor. Özdamar’ın oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olurken Efe’de Gürcan Gözüm, Reşo Akın, Vedat Budak, Ömer Karancı ve Metincan Cici sarı kart sınırında yer alıyor. HAKEMLER ANTALYA’DAN Antalya bölgesi hakemlerinin görev yapacağı karşılaşmada Murat Erdoğan düdük çalacak. Yardımcılıklarını ise Serdar Soydan ve Gökhan Barcın yapacak. Dördüncü hakemliği ise Yakup Yılmaz üstlenecek.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi