Savaş Nazilli için 1,5 milyon sözü aldı

Savaş Nazilli için 1,5 milyon sözü aldı
AK Parti Aydın Milletvekili MKYK üyesi Mustafa Savaş, Nazilli’de bir takım ziyaretlerde bulundu. Savaş, kurum ve iş dünyası ziyaretleri gerçekleştirirken, Nazilli Esnaf Kefalet ziyareti sırasında finansman ihtiyacı olduğunu öğrenmesi üzerine yetkilileri arayarak 1,5 milyon TL sözü aldı. AK Parti Aydın milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Savaş, günlerdir devam eden anayasa değişikliği çalışmalarından dolayı gelemediği Seçim bölgesi Aydın’da Nazilli’ye

AK Parti Aydın Milletvekili MKYK üyesi Mustafa Savaş, Nazilli’de bir takım ziyaretlerde bulundu. Savaş, kurum ve iş dünyası ziyaretleri gerçekleştirirken, Nazilli Esnaf Kefalet ziyareti sırasında finansman ihtiyacı olduğunu öğrenmesi üzerine yetkilileri arayarak 1,5 milyon TL sözü aldı.   

AK Parti Aydın milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Savaş, günlerdir devam eden anayasa değişikliği çalışmalarından dolayı gelemediği Seçim bölgesi Aydın’da Nazilli’ye gelerek hasret giderdi. Nazilli’deki ziyaretleri sırasında AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Ramazan Satılmış, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili Mustafa Savaş’ı yalnız bırakmadı.

“GÖNÜL İSTER Kİ DAHA FAZLA VERELİM”

Milletvekili Mustafa Savaş, Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaretinde yaptığı açıklamalarında, milletvekili seçildikten sonra esnafa kucağını açtığını, çok güzel bir işbirliği olduğunu ifade etti. Savaş, “Esnafta bana kucağını açtı. Karşılıklı iyi ve güzel bir işbirliği var. Güzel bir anlayış var. Biz iktidara geldiğimizde esnafın toplam tüm Türkiye’de kullandığı kredinin miktarı 150 Milyon TL idi. Şimdi ise 20 milyar TL. Bakın nereden nereye gelmişiz. Bu rakam sadece esnaflarımıza yapılan destek. Kullandırılan kredi faiz oranı yüzde 49 idi şimdi ise yüzde 4. Gönül ister ki daha fazla verelim. İmkanlarımız dahilin de inşallah daha fazlasını da vereceğiz. Ayrıca 0 faizli kullandırdığımız krediler de var” dedi.

Ziyaret sırasında Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztuç’un finansman ihtiyaçları olduğunu belirtmesi üzerine, Milletvekili Savaş, Halk Bankası Daire Başkanı Ahmet Erdoğan’ı arayarak Nazilli için 1,5 milyon TL kredi sözü aldı.

“HAYIR’IN İÇİ BOŞ”

Mustafa Savaş, gazetecilerin anayasa için vatandaşa referanduma sunulması konusundaki soru üzerine, vatandaşların bunun gereğini en iyi bir şekilde yapacaklarını ifade etti. Savaş, “Bu halk oylaması önümüzde ki dönemde, milletimizin önüne gelecek. Biz Nazilli’de Ziraat Odasını ziyaret ettik. Çarşı esnaflarımızı ziyaret ettik. Şimdi buraya geldik. Bu halk oylaması ile ilgili olarak çok olumlu geri dönüşler var. Vatandaşlarımız bunun gereğini en iyi bir şekilde yapacaktır. Büyük Türkiye, Güçlü Türkiye yoluna devam edecek. Evet dememizin gerekçeleri say say bitmiyor. Hayır’ın içi boş. Memleketimizin bekası için, birliğimiz ve dirliğimiz için, bütünlüğümüz için, geleceğimiz için, vatanımız ve bayrağımız için 'evet' diyoruz hep beraber. Torunlarımız için çocuklarımız için, geleceğimiz…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.