Kuşadası Rehberler Korosu Kuşadası’nda marka olma yolunda hızla ilerliyor. Rehberler gününde etkinliğe katkı vermek için kurulan 8 parça ile çıkılan yolda Rehberler Korosu şimdilerde adından çok söz ettirmeye başladı. Kötü giden turizm sezonunda hem kendileri eğlenmek hem de arkadaşlarını eğlendirmek için kurulan Rehberler korosu Kuşadası Fatma Özel Arabul Kültür Merkezi' nde (KUAKMER) muhteşem bir konser verdi. Geliştirdikleri repertuvarları ile geçmişten günümüze esintilerin yer aldığı konserde sanatseverler müziğe doyamadılar, şarkılara eşlik ettiler. Kendilerini ve dinleyenleri mutlu eden bu muhteşem koronun konseri hiç bitsin istemediler. 3. KONSERLERİNİ VERDİLER Rehber aynı zamanda koronun kurucusu ve maestrosu piyanist Hakan Bahçeci’de arkadaşlarla turizm sezonunun kötü gitmesi sonucu kendileri eğlenmek amacı ile bir araya geldiklerini, gerçekten iyi yaptıklarını söyledi. Bahçeci; "Koromuz profesyonel arkadaşlardan oluşmuyor, hepimiz amatörüz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz, onlar beğendikçe biz daha mutlu oluyoruz, 8 parçalık repertuvarla yola çıktık, şimdi her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Arkadaşlarımın hepsi birer cevher, birbirimizi işliyoruz, gelişiyoruz. 3. konserimizi verdik, Sivil Toplum Kuruluşlarından sosyal yardımlaşma projelerinde aralarında bulunmamızı istiyorlar, bu da bizi daha çok şevklendiriyor" dedi.
Rehberler Korosu'nun hızına yetişilmiyor
Turizmden umudu kesince kurdukları koro ile Kuşadası’nda sivil toplum kuruluşlarının gözdesi oldular. Kuşadası Rehberler Korosu Kuşadası’nda marka olma yolunda hızla ilerliyor. Rehberler gününde etkinliğe katkı vermek için kurulan 8 parça ile çıkılan yolda Rehberler Korosu şimdilerde adından çok söz ettirmeye başladı. Kötü giden turizm sezonunda hem kendileri eğlenmek hem de arkadaşlarını eğlendirmek için kurulan Rehberler korosu Kuşadası Fatma Özel Ar
Turizmden umudu kesince kurdukları koro ile Kuşadası’nda sivil toplum kuruluşlarının gözdesi oldular.
Kuşadası Rehberler Korosu Kuşadası’nda marka olma yolunda hızla ilerliyor. Rehberler gününde etkinliğe katkı vermek için kurulan 8 parça ile çıkılan yolda Rehberler Korosu şimdilerde adından çok söz ettirmeye başladı. Kötü giden turizm sezonunda hem kendileri eğlenmek hem de arkadaşlarını eğlendirmek için kurulan Rehberler korosu Kuşadası Fatma Özel Arabul Kültür Merkezi' nde (KUAKMER) muhteşem bir konser verdi. Geliştirdikleri repertuvarları ile geçmişten günümüze esintilerin yer aldığı konserde sanatseverler müziğe doyamadılar, şarkılara eşlik ettiler. Kendilerini ve dinleyenleri mutlu eden bu muhteşem koronun konseri hiç bitsin istemediler. 3. KONSERLERİNİ VERDİLER Rehber aynı zamanda koronun kurucusu ve maestrosu piyanist Hakan Bahçeci’de arkadaşlarla turizm sezonunun kötü gitmesi sonucu kendileri eğlenmek amacı ile bir araya geldiklerini, gerçekten iyi yaptıklarını söyledi. Bahçeci; "Koromuz profesyonel arkadaşlardan oluşmuyor, hepimiz amatörüz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz, onlar beğendikçe biz daha mutlu oluyoruz, 8 parçalık repertuvarla yola çıktık, şimdi her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Arkadaşlarımın hepsi birer cevher, birbirimizi işliyoruz, gelişiyoruz. 3. konserimizi verdik, Sivil Toplum Kuruluşlarından sosyal yardımlaşma projelerinde aralarında bulunmamızı istiyorlar, bu da bizi daha çok şevklendiriyor" dedi.
Kuşadası Rehberler Korosu Kuşadası’nda marka olma yolunda hızla ilerliyor. Rehberler gününde etkinliğe katkı vermek için kurulan 8 parça ile çıkılan yolda Rehberler Korosu şimdilerde adından çok söz ettirmeye başladı. Kötü giden turizm sezonunda hem kendileri eğlenmek hem de arkadaşlarını eğlendirmek için kurulan Rehberler korosu Kuşadası Fatma Özel Arabul Kültür Merkezi' nde (KUAKMER) muhteşem bir konser verdi. Geliştirdikleri repertuvarları ile geçmişten günümüze esintilerin yer aldığı konserde sanatseverler müziğe doyamadılar, şarkılara eşlik ettiler. Kendilerini ve dinleyenleri mutlu eden bu muhteşem koronun konseri hiç bitsin istemediler. 3. KONSERLERİNİ VERDİLER Rehber aynı zamanda koronun kurucusu ve maestrosu piyanist Hakan Bahçeci’de arkadaşlarla turizm sezonunun kötü gitmesi sonucu kendileri eğlenmek amacı ile bir araya geldiklerini, gerçekten iyi yaptıklarını söyledi. Bahçeci; "Koromuz profesyonel arkadaşlardan oluşmuyor, hepimiz amatörüz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz, onlar beğendikçe biz daha mutlu oluyoruz, 8 parçalık repertuvarla yola çıktık, şimdi her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Arkadaşlarımın hepsi birer cevher, birbirimizi işliyoruz, gelişiyoruz. 3. konserimizi verdik, Sivil Toplum Kuruluşlarından sosyal yardımlaşma projelerinde aralarında bulunmamızı istiyorlar, bu da bizi daha çok şevklendiriyor" dedi.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi