"Nazilli'ye değer katmaya devam edeceğiz"

"Nazilli'ye değer katmaya devam edeceğiz"
Hayata geçirdikleri projelerle Nazilli’ye altın dönemi yaşattıklarını belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yeni projelerle Nazilli’ye değer katmaya devam edeceklerini söyledi. Aydın Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) düzenlediği ‘AGC Soruyor’ etkinliğinde Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Efeler’de gazetecilerle bir araya geldi. Gar Park’ta AGC Başkanı Semra Şener ile yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı etkinlikte Başkan Alıcık, hizmet

Hayata geçirdikleri projelerle Nazilli’ye altın dönemi yaşattıklarını belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yeni projelerle Nazilli’ye değer katmaya devam edeceklerini söyledi. 

Aydın Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) düzenlediği ‘AGC Soruyor’ etkinliğinde Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Efeler’de gazetecilerle bir araya geldi. Gar Park’ta AGC Başkanı Semra Şener ile yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı etkinlikte Başkan Alıcık, hizmetleri ve gündemi değerlendirdi.

Nazilli’nin Aydın’ın en büyük ilçelerinden biri olduğunu kaydeden Başkan Alıcık, “2009 seçimlerinde Nazilli’de Belediye Başkanı seçildik. Biz vatandaşımıza ne söz verdiysek Allah’a şükür hepsini yaptık. Nazilli’yi üniversite şehri yaptık. Üniversite bizim olmazsa olmazlarımızdandır. Biz Nazilli’yi emekli şehri olmaktan kurtaracağız demiştik. Bununla ilgili çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor” diye konuştu.  

HİZMETE DEVAM

Nazilli halkına hizmet etmek için gece-gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Alıcık, “Nazilli’de birçok proje gerçekleştirdik. Nazillimize, Alzhemier Merkezi, Toplu Konut, Huzurevi, Organize Sanayi, yollar, köprüler, düğün salonları, spor alanları kazandırdık. Bunların yanında çevre belediyelere de yardımda bulunduk. Nazilli’ye 2009-2014 yılları arası altın çağını yaşattık. Büyükşehir yasasından sonra bütünlük sağlanacak dediler, kargaşa oluştu. Belediye olarak gelirlerimiz yüzde 38 azaldı ama biz hizmet etmeye devam ediyoruz. Nazilli Garajı ve çevresini kentsel dönüşüm ile yenileyeceğiz. TOKİ ile beraber ortak yapacağız. Dallıca tarafında da bir projemiz var, onu da yakın zamanda gerçekleştireceğiz.

Belediye Başkanı Haluk Alıcık, akıllı adamın iktidarla barışık olması gerektiğini söyleyerek, “Hizmet için iktidarın kurumları ile barışık olacaksınız. Akıllı adam hizmet için iktidarla kavga etmez. Buradan özellikle Nazilli için planladığımız projelerde bizlere destek olan sayın Bakanlarımız Veysel Eroğlu, Nihat Zeybekçi ve Mehmet Özhaseki bey’e çok teşekkür ediyorum. Projelerimizi sunduğumuzda AK Partili Belediye Başkanı olmamamıza rağmen, bize muhalefet partisi gözü ile bakmadan yardımcı oldular” şeklinde konuştu.

“REJİMİ DEĞİŞTİRMEK KOLAY DEĞİL”

Referandum süreci ile ilgili görüşlerini de aktaran Alıcık “Benim partim MHP diyerek, hiçbir baskı altında kalmadan, bir şahıs olarak oyumu kullanacağım.Türkiye’de 1980 ihtilali oldu. Sonra da düşünebiliyormusunuz 2016 yılında da darbe kalkışması oldu. İç ve dış düşmanlar üzerinden Türkiye’de oyunlar oynanıyor. Bazıları, rejimi değiştirmek istiyorlar diyerek siyaset yapıyorlar. Rejimi değiştirmek o kadar kolay…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.