Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürlüğü tarafından Kipa AVM’de “4 Şubat Dünya Kanser Günü” etkinlikleri kapsamında kanser konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla stant çalışması yaptı. Rahim ağzı, Kolorektal, Meme kanseri taramaları hakkında vatandaşlara bilgi verilerek, taramalarını yaptırmak üzere KETEM, Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Merkezleri’ne davet edildi. Ayrıca kanser de erken tanının önemi ve önlenebilir risk faktörlerine de dikkat çekilirken karbonmonoksit ölçümü de yapılarak Sigara Bırakma Poliklinikleri hakkında bilgiler verildi.
Kanser için stant açtılar
Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ‘4 Şubat Dünya Kanser Günü’ etkinlikleri kapsamında Efeler Kipa AVMde kurulan stantla vatandaş kanser hakkında bilgilendirildi. Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürlüğü tarafından Kipa AVM’de “4 Şubat Dünya Kanser Günü” etkinlikleri kapsamında kanser konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla stant çalışması yaptı. Rahim ağzı, Kolorekt
Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ‘4 Şubat Dünya Kanser Günü’ etkinlikleri kapsamında Efeler Kipa AVM'de kurulan stantla vatandaş kanser hakkında bilgilendirildi.
Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürlüğü tarafından Kipa AVM’de “4 Şubat Dünya Kanser Günü” etkinlikleri kapsamında kanser konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla stant çalışması yaptı. Rahim ağzı, Kolorektal, Meme kanseri taramaları hakkında vatandaşlara bilgi verilerek, taramalarını yaptırmak üzere KETEM, Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Merkezleri’ne davet edildi. Ayrıca kanser de erken tanının önemi ve önlenebilir risk faktörlerine de dikkat çekilirken karbonmonoksit ölçümü de yapılarak Sigara Bırakma Poliklinikleri hakkında bilgiler verildi.
Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürlüğü tarafından Kipa AVM’de “4 Şubat Dünya Kanser Günü” etkinlikleri kapsamında kanser konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla stant çalışması yaptı. Rahim ağzı, Kolorektal, Meme kanseri taramaları hakkında vatandaşlara bilgi verilerek, taramalarını yaptırmak üzere KETEM, Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Merkezleri’ne davet edildi. Ayrıca kanser de erken tanının önemi ve önlenebilir risk faktörlerine de dikkat çekilirken karbonmonoksit ölçümü de yapılarak Sigara Bırakma Poliklinikleri hakkında bilgiler verildi.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi