Menderes’in 'Usta'sı olacak
2014 yerel seçimlerinde 28 oyla seçimi kaybeden Adnan Menderes Mahallesi Muhtar Adayı Leyla Usta, bu kez seçimi kazanıp mahalleye kadın eli değdirerek mahallenin ustası olacağını söyledi.
Efeler’in en güzel, en nezih mahallelerinden birisi olarak gösterilen Adnan Menderes Mahallesi’nde 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde heyecan giderek artıyor. Mahallenin 4 mevcut muhtar adayından birisi olan ve 2014 yerel seçimlerinde mevcut muhtar Sedat Uygun’a 28 oyla kaybeden Usta, bu kez seçimlerde galip gelen taraf olacaklarını belirtirken, mahallesine güvendiğini açıkladı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi