Aydın’ın Efeler ilçesindeki Girne Mahallesi’nde muhtar adayı Şevket Türk, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Doğup büyüdüğü ve esnaf olarak hizmet ettiği mahalle halkının muhtarı olmak isteyen Türk, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Sevilen muhtar adayı Türk, yaptığı ev ve işyeri ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından adeta ‘muhtar’ gibi karşılanıyor. Mahalle sakinleri sevgi gösterilerinde bulundukları Türk’e tam destek veriyor.
Mahalle halkının bağrına bastığı Türk, oluşturduğu seçim atmosferiyle Girne Mahallesi’nde ‘değişim yaşanacak’ dedirtiyor.
“SEVDAMIZ GİRNE”
Mahalle halkının kendisine gösterdiği teveccühten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Türk, “Seçim çalışmalarımız kapsamında mahalle halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Ev ve işyeri ziyaretlerimizde vatandaşlarımız, bizlere olan güvenini ve desteğini gösteriyor. Vatandaşlarımızın bize karşı gösterdiği bu destekten son derece mutluyuz. Biz mahallemize hizmet etmek için yola çıktık. Mahalle halkımızın yaşadığı sorun ve talepleri yakından biliyoruz. Bu sorunları çözmeye ve talepleri de yerine getirmek için göreve geliyoruz. Bizim sevdamız Girne.” dedi.