Tüm yurt genelinde mahalli idareler seçimleri için vatandaşlar sandığa giderken, CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Gençay, Esra Karakaya Anadolu Lisesi’nde 1117 No’lu sandıkta oyunu kullandı. Eşiyle beraber oy kullanan Gençay “Aydınımız ve Didimimiz için Esra Karakaya Anadolu Lisesi’nde 1117 No’lu sandıkta oyumuzu kullandık. Her vatandaşımızı demokratik hakkı olan oy vermeye bir kez daha davet ediyorum. Daha Güzel Bir Didim için sabırsızlanıyoruz.” Mesajını paylaştı.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN