Geleneksel Avukatlar Günü Balosu’nda Aydın Barosu’na kayıtlı avukatlar bir araya geldi. Efeler ilçesindeki Aymira Otel'de gerçekleştirilen etkinliğe Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Türkiye Barolar Birliği Saymanı Gökhan Bozkurt ile avukatlar ve aileleri katıldı.
STRES ATTILAR
Avukatların birlik ve beraberliğini gösteren coşkulu bir katılımla yapılan gecede Aydın Barosu Başkanı Av. Sezgin Çetin tarafından meslek hayatlarında 25, 40 ve 50. yılını dolduran avukatlara plaketleri takdim edildi. Geceyi özel hazırlanan pastayı kesen Başkan Çetin, plaket alan meslektaşlarını kutlayıp, meslek hayatlarında başarılar diledi. Ayrıca daha uzun yıllar emektar avukatların sağlıkla savunma mesleğine katkılarda bulunmalarını dileğinde bulunan Çetin, “Bu özel günde bizi katılımları ile onurlandıran meslektaşlarımıza ve konuklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Konuşmanın ardından avukatlar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek stres attı.