TFF 3. Lig Play-Off 3. Tur rövanş mücadelesinde Efeler 09 SFK, deplasmanda Elazığspor’a konuk oldu. İlk maçı evinde 3-0’lik skorla kaybederek tur şansını zora sokan Aydın ekibi, rövanşta da rakibine diş geçiremedi. Elazığ Atatürk Stadyumu’nda oynanan maçta taraftarlar tribünleri tıklım tıklım doldurdu.
İKİNCİ YARI DAĞILDI
İlk yarısı golsüz sona eren maçın ikinci yarısına etkili başlayan Elazığspor, dakika 46’da Bahattin Köse’nin golüyle öne geçti. (1-0)
61’de Burhan Arman farkı ikiye çıkardı (2-0). Efeler maçın sonlarında gol bulmak için riskler alırken 81’de bir kez daha sahneye çıkan Burhan Arman, kendisinin ikinci, takımının 3’üncü golünü kaydetti. (3-0) Maçta son sözü Dk 87’de Murat Torun söyledi ve Elazığspor sahadan 4-0 galip ayrildi
Finale çıkma şansını kaybeden Efeler, üst lig hayallerine veda etti.