Didim Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen komisyon toplantısına Kaymakam Kuruca’nın yanı sıra Belediye Başkanı Hatice Gençay, İlçe Emniyet Müdürü Yunus Dinç ve ilgili kurum müdürleri ve oda başkanları katıldı.
Orman Yangınları ile mücadele komisyonu toplantısında; havaların ısınmasıyla birlikte yangın riskinin arttığı yaz mevsiminde, olası orman yangınlarının önlenmesine yönelik yapılması gereken ortak çalışmaların ele alındı. Ayrıca ilçede yaşanabilecek muhtemel orman yangınlarına karşı alınacak tedbirler, yangın esnasında yapılacak müdahale ve alınması gereken önlemeler görüşüldü.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN