Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Liginin Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasına katılan Didim Belediyespor Masterler takımı yarı finale çıktı. Grubunu lider bitiren mavi beyazlılar çeyrek final maçında ise geçen yılın finalist takımı olan İstanbul ekiplerinden Polymex Dudullu Masterler takımı ile karşılaştı. 1-0 geriye düşen Didim, Memet’in iki golünün yanı sıra Volkan ve Mahmut’un golleriyle sahada 4-1 galip ayrılarak yarı finale yükseldi.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN