Aydın Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nun ilk haftasında Kuşadası temsilcisi Davutlarspor, evinde Efeler’den Aydınspor’u ağırladı. Davutlar Stadı’nda oynanan maçı Davutlarspor Kulübü Başkanı İsmail Enver Tütüncü, Aydınspor Kulübü Başkanı Tarkan Murat, her iki kulübün yöneticileri ve taraftarlar izledi. Nefes kesen karşılaşma, kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Her iki takımın da pozisyona girdiği maçta, gol sesi çıkmadı. 0-0 biten maçta iki takım da birer puana razı oldu.
Editör: Gizem PEKTAŞ