Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın başkanlığında oluşturulan komitede; Çine Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Demir, Ulaş Urhan ile Çine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Sert, Çine Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Celal Özden, Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok, Çine Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Metin Uyar, Akçaova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Özkar, Akçaova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Nail Uzun, Deveciler Çağlar Sert ve Mehmet Daldal yer aldı.

Aydın’da emeklilere müjde! Firmalardan emeklilere özel indirimler... Aydın’da emeklilere müjde! Firmalardan emeklilere özel indirimler...

Deve güreşi geleneğinin yaşatılması için bir araya gelen komite üyelerine teşekkür ederek destek sözü veren Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, alınan kararların ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu. Komite kararı sonrası deve güreşlerinin 16 Şubat 2025 Pazar günü ücretsiz olarak yapılmasına karar verildiğini belirten Başkan Mehmet Kıvrak, tüm Çine halkını güreşlere davet etti.

Cinede Deve Guresi Tarihi Belli Oldu 485105 4101E376A3Abd211Baf6A00785A9E112

Kaynak: HABER MERKEZİ