Çiftçilere Müjdeyi Bakanlık Verdi! O Ödemeler Hesaplara Yatacak Çiftçilere Müjdeyi Bakanlık Verdi! O Ödemeler Hesaplara Yatacak

Aydın’da faaliyetlerini sürdüren CHP’de İl Başkanı Hikmet Saatçı, mülteci sorunu üzerinden AK Parti iktidarını eleştirdi. Son günlerde yaşanan olaylara değinen CHP’li Saatçı, AK Parti Genel Merkezi’nin 3 Mayıs 2019 yılında attığı “Bugün Avrupa ülkeleri hala huzur içinde yaşıyor olmalarını, Türkiye’nin 4 milyon sığınmacıyı kendi topraklarında misafir etmesine borçludur.” yazılı twitine atıfta bulundu. 
“SALDIRILARDAN SİZ SORUMLUSUNUZ” 
Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Saatçı, şu ifadeleri kullandı: “Kendi milletinin huzur ve refahı yerine, Avrupalıların huzurunu düşünen bir iktidar. Memleketimizin her bir köşesinde bayrağımıza, toprağımıza ve halkımıza yapılan saldırılardan siz sorumlusunuz. Yönetilemeyen Türkiye'nin mülteci sorunu başarısız iktidarın, beceriksiz politikaları ile her geçen daha da büyümektedir. Partimizin bu konuda çözüm önerileri dikkate alınmalı ve bir an önce gerçekçi adımlar atılarak toplumumuzun huzur ve refahı sağlanmalıdır.”

Kaynak: HABER MERKEZİ