Karakoz, emeğin ve alın terinin değer gördüğü, birlikte üreten, adaletle bölüşen bir Türkiye’yi hep birlikte var edeceklerini söyledi.
CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, İncirliova'daki çilek ve domates seralarında 1 Mayıs İşçi Bayramı olmasına rağmen çalışmaya devam eden kadın tarım işçilerini ziyaret etti. Partisinin İncirliova İlçe Başkanı Ümit Yaşar’ın eşlik ettiği Milletvekili Karakoz, ziyarette bir araya geldiği işçilerin bayramlarını kutlayıp, kendilerine çiçek takdim etti.
Ekonomi üzerinden AK Parti iktidarını eleştiren Karakoz, "AKP hükümetinin kötü ekonomi politikaları yüzünden geçim derdinde olan emekçilerimiz maalesef 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda dahi çalışmak zorundalar. Emeğin ve alın terinin değer gördüğü; birlikte üreten, adaletle bölüşen bir Türkiye’yi hep birlikte var edeceğiz" ifadelerini kullandı.