Ramazan Bayramı’nın dayanışmaya, yardımlaşmaya ve paylaşmaya vesile olduğunu belirten Karakoz, “Emeklisi, işçisi, memuru, çiftçisi, genci, yaşlısı milyonlarca vatandaşımız hakkını alamadığı, ötekileştirildiği ve yoksulluğa terk edildiği için hak, hukuk ve adalet özlemiyle yaşıyor. Birçok insanımız geçim sıkıntısı ve hayat pahalılığından dolayı bırakın bayram kutlamayı market, pazar alışverişine yetişemiyor, torununa bir bayram harçlığı dahi veremiyor. İşte bugün dayanışmaya ve yardımlaşmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. Ülkemizde acil ihtiyacımız olan huzuru, refahı ve adaleti yeniden hakim kılabilirsek sıkıntılarımızın üstesinden gelir ve her günümüzü bayram tadında yaşayabiliriz.” dedi.

Chpli Karakoz Aydinlilarin Bayramini Kutlayip Tesekkur Etti 460889 9D2440C692A9B84787515F22022E226F

CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, mesajında şunları söyledi:

“TÜRK MİLLETİ 31 MART’TA BÜYÜK BİR MESAJ VERMİŞTİR”

“Türk Milleti, 31 Mart’ta büyük bir dayanışma göstererek Cumhuriyet Halk Paritisi’ni 1. parti yapmış ve AKP iktidarının kötü politikalarına “yeter artık” diyerek büyük bir mesaj vermiştir. Bu seçimin kazananı emeklilerdir, asgari ücretlilerdir, atama bekleyen öğretmenlerdir, üreticidir, esnaftır, sanayicidir…”

Chpli Karakoz Aydinlilarin Bayramini Kutlayip Tesekkur Etti 460889 A4D247892Ee82825Bf8B6273E5Dac21E

“BÜYÜK DESTEKLERİ İÇİN TÜM AYDINLILARA TEŞEKKÜRLER”

“Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde sosyal ve halkçı belediyeciliğin mimarı Özlem Çerçioğlu’nu yüzde 50’nin üzerinde bir oyla tekrar seçen, 7 olan CHP’li ilçe belediye sayısını 13’e çıkaran Aydın’ın çağdaş ve demokrat insanlarına büyük destekleri için teşekkürlerimi iletiyorum.”

Chpli Karakoz Aydinlilarin Bayramini Kutlayip Tesekkur Etti 460889 182A8962Ee51454C97505Dafd7551Ba1

“BİRLİK VE DAYANIŞMA DUYGUSUYLA YÖNETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“Ramazan Ayı ruhunda olduğu gibi birlik, beraberlik ve dayanışma duygusu ile kentlerimizi yönetmeye devam edeceğiz. Partili olsun olmasın, oy versin vermesin, tüm hemşehrilerimize eşit bir şekilde hizmet edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızın hakkını, hukukunu savunacağız. Aynı dayanışma duygusuyla ilk genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyarak halkın iktidarını kuracağız.”

“RAMAZAN BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN”

İncirliova’da ağaç devrildi, araçlar zarar gördü İncirliova’da ağaç devrildi, araçlar zarar gördü

“Bu duygu ve düşüncelerle şehit ailelerimiz ve gazilerimiz başta olmak üzere Aydınlı hemşehrilerimin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.”

Kaynak: HABER MERKEZİ