Özlem Çerçioğlu ilçe pazarının kurulduğu gün Karacasu'ya gelerek vatandaşlarla buluştu. Karacasu Belediye Başkan Adayı Mustafa Büyükyapıcı, meclis üyesi adayları ve partililerin karşıladığı Çerçioğlu, ilçe pazarını gezdi.
Geziyle ilgili Mustafa Büyükyapıcı yaptığı açıklamada, "CHP Karacasu Belediye Başkan Adayı olarak İlçe yönetimimiz , ilçemizi en güzel şekilde temsil edecek meclis üyelerim, gençlik kolları başkanımız, kadın kolları başkanımız ve yol arkadaşlarımla beraber Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun teşrifleriyle hemşerilerim ve pazar esnafımızla bir aradaydık. Topuklu Efemiz ile birlikte hemşehrilerimin dertlerini dinledik ve ilçemizin eksiklerini ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle sahadayız. Daha önce de söz verdiğimiz gibi herkese her mahallemize adil ve eşit hizmet için sosyal demokrat belediyecililik ile vatandaşımın hep yanında olacağım. Esnafımıza hayırlı işler, hemşehrilerime hayırlı haftalar dilerim" ifadelerini kullandı.