Bülbül, “Seçimler demokrasi şöleni yaşanıyor. Sorunsuz bir şekilde oylar kullanılıyor. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül oyunu Nazilli’de Yavuz Selim İlkokulu’nda kullandı. Vatandaşla ve görevlilerle selamlaşan Bülbül çıkışta açıklamalarda bulundu. Bülbül açıklamasında, “Vatandaş için siyaset yapacaksanız ne yapacaksınız hizmet getireceksiniz. Hizmetin olmadığı yerde oy beklemek doğru değildir. Cumhuriyet Halk Partili belediyeler olarak biz hizmet veriyoruz. Onun için oy beklentimiz vatandaştan var. Ankara ve İstanbul şu anda kopmuş durumda. 2019’da kazandığımız bütün büyük seçimleri alacağız. Yeni belediyeleri de ekleyeceğiz. Tabi 30 yıldır Nazilli’yi alamadık. Verdiğimiz oylar geçen başka partiye gitti. Ama bu seçimde iddialıyız. Nazilli’de büyük bir ihtimalle seçimi alacağız. Büyükşehirde Özlem Çerçioğlu, Nazilli’de de Ertuğrul Tetik’le aldığımız takdirde uyumlu bir şekilde belediye başkanlığını sürdürecekler. Hizmetler gelecek. Bu hizmetlerle birlikte gelecek yıllarda da sosyal demokrat belediyecilik devam edecektir. Seçimlerde demokrasi şöleni yaşanıyor. Sorunsuz bir şekilde oylar kullanılıyor.”
Bülbül oyunu kullandı ve iddialı konuştu, "Nazilli'de seçimleri alacağız"
Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül oyunu kullandıktan sonra seçimleri değerlendirdi.
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi