Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Mustafa Üstündağ (Behçet) gibi sevilen isimlerin yer aldığı "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın 64. bölüm detayları ortaya çıktı. Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu. İşte detaylar...

Ekran Görüntüsü 2024 04 15 114646

Serkan'ın ölümünden sonra Cezayir büyük bir üzüntü ve öfke içindedir. Erman, kendi oğlunu öldürmenin duygusal sonuçlarıyla başa çıkmakta zorlanır.

Cezayir, durumu görerek Erman'ı devirmek için gizli bir plan yapar.

Ekran Görüntüsü 2024 04 15 114722

Serkan'ın ölümüyle Leyla, karnındaki bebeği için endişelenmeye başlar. Ada'nın annesi Arzu, Fransa'daki karanlık ilişkileri yüzünden sıkıntıdadır.

Didim’de sahiller şenlendi Didim’de sahiller şenlendi

Elif, Arzu'nun bir şeyler çevirdiğini düşünerek onu takibe alır.

Ekran Görüntüsü 2024 04 15 114713

Serkan'ın ölümüne neden olan hatasıyla baş başa kalan Behçet, Cezayir'in öfkesini üzerine çeker. Gururu kırılan Behçet'i yanına çekmeye çalışan Erman, onunla ilişki kurmaya çalışır.

Ekran Görüntüsü 2024 04 15 114827

Atakan, Cezayir ve Erman'ı eski masa üyeleriyle bir araya getirir. Gergin toplantının sonucunu belirleyecek sürpriz kararı Behçet'in vereceği herkesi şaşırtacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

atv’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı pek çok isim yer alıyor.

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Ragıp Savaş (Atakan), Burak Çelik (Jean Luc), İsmail Demirci (Onbeşli), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Levent Özdilek gibi isimler Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Ekran Görüntüsü 2024 04 15 114706

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 64. BÖLÜM 1. FRAGMANINI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 64. BÖLÜM 2. FRAGMANINI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 64. BÖLÜMÜN ÖNİZLEMESİ  İÇİN BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Kaynak: HABER MERKEZİ