Karacasu Belediyesi'nden yapılan açıklamada: "Göreve geldiğimiz günden bu yana büyük bir özveriyle çalışarak toparlamaya çalıştığımız temizlik ve fen işlerimizin bu tür görüntülerle karşılaşması bizi derinden üzmektedir. Vatandaşlarımızın bahçe temizliğinden çıkardıkları bu tür atıkları belediyemiz temizlik birimlerine mutlaka bildirmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayanlar hakkında zabıta ekiplerimizce gerekli yasal işlemlerin yapılacağını önemle belirtiriz" ifadeleri kullanıldı.
Muhabir: ÖZGÜR DEDEOLUK