Kuşadası’nda, 31 Mart yerel seçimleri için sabahın erken saatlerinde başlayan oy kullanma işlemi devam ediyor. İYİ Parti Kuşadası Belediye Başkan Adayı Behçet Alp ve eşi Derya Alp’te, Kuşadası Reşat Nuri Gültetin İlkokulu’na giderek oylarını kullandı. Oy kullanma işlemi sonrası, Demokrasi Kuşadası’na hayırlı olsun diyen İYİ Parti Kuşadası Belediye Başkan Adayı Behçet Alp, ‘5 aydır sahada çalışıyoruz. Bugün de görevimi yerine getirerek oyumu kullandım ve çok mutluyum. Kuşadası’nda demokrasi kazansın’ dedi.
Muhabir: AYLİN ESER