Türkiye genelinde büyük bir coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Efeler'de de renkli etkinliklerle kutlandı. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Aydın Valiliği'ndeki çelenk sunma törenine katılan Başkan Yetişkin, Cumhuriyet Halk Partisi üyeleriyle birlikte Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Kutlamalar, Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda devam etti. Başkan Yetişkin, burada ilçedeki öğrencilerin okuduğu şiirleri dinleyip hazırladıkları gösterileri ilgiyle izledi. Başkan Yetişkin’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi, hatıra fotoğrafları çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdi.
UNUTULMAZ ANILARLA KUTLANDI
Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’in gençlerle birlikte bayram coşkusunu paylaşması, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın önemini bir kez daha vurguladı. Bu anlamlı gün, Efeler’de unutulmaz anılarla kutlandı.