Aydın’ın Efeler ilçesinin Umurlu Mahallesi’nde uzun yıllar beyaz eşya ve tüp bayisi sahibi Mehmet Başlık’tan acı haber geldi. Evinde rahatsızlanan 73 yaşındaki Başlık’ın kalp krizi geçirdiği belirlendi. Tüm müdahalelere rağmen Başlık, hayatını kaybetti. Başlık için bugün Umurlu Mahallesi’ndeki Orhangazi Cami’nde öğle namazına müteakip tören düzenlenecek. Törenin ardından Başlık, Umurlu'daki Bayramyeri Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
Editör: Cemre UZUN