Aydın’da vatandaşlar, Avrupa Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Futbol Takımı için Avusturya maçında da tek yürek oldu. ‘Bizim çocuklar’ olarak anılan A Milli Futbol Takımı’nın dün son 16 turunda Avusturya ile oynadığı maç için Efeler ilçesindeki Atatürk Kent Meydanı’nda dev ekran kuruldu. 

Whatsapp Görsel 2024 07 03 Saat 00.22.23 52D65B53
ÇERÇİOĞLU VE YETİŞKİN’E TEŞEKKÜR 
Çok sayıda vatandaş ellerine Türk Bayrağı alarak Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Efeler Belediyesi tarafından kurulan dev ekranda zorlu karşılaşmayı canlı olarak izledi. Zorlu karşılaşmayı A Milli Takım, Merih Demiral’ın attığı gollerle 2-1 kazandı. Bu sonuçla adını çeyrek finale yazdıran A Milli Takım’ın attığı gollerde Aydın’da büyük bir coşku yaşandı. 
Milli heyecanı hep birlikte yaşayan vatandaşlar, maçın ardından galibiyeti doyasıya kutladı. Dev ekran kurulmasından dolayı büyük memnuniyet duyan vatandaşlar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’e teşekkür etti.

Ehliyetlere el konulacak! Tüm sürücüleri ilgilendiren düzenleme Ehliyetlere el konulacak! Tüm sürücüleri ilgilendiren düzenleme

Whatsapp Görsel 2024 07 03 Saat 00.22.23 Ad218D25

Kaynak: HABER MERKEZİ