Olay, Söke İlçesi Avcılar Mahallesinde meydana geldi. Mahallede gece yarısı şüpheli bir aracın dolaştığı ihbarı üzerine jandarma harekete geçti. Olayın hayvan hırsızlığı olabileceğini değerlendiren İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yol güzergâhlarında bulunan ana ve tali yollar kontrol altına alındı. Bölgede yapılan geniş kapsamlı araştırma sonucu hırsızlık olayında kullanılan araç ve içerisinde bulundukları tespit edilen N.E.D, H.Ö ve M.D evlerine yapılan baskınla yakalandı. Şüphelilerin, Söke ilçesi Avcılar-Sofular kırsalında yayılmakta olan 3 adet büyükbaş hayvanı araç ile çaldıkları tespit edildi. Çalınan hayvanların ikisi canlı olarak bulunup sahibine teslim edilirken bir hayvan ise Söke Sulama Regülatörü Seyitahmetli mevkiinde ölü bulundu. Ekiplerin gözaltına aldığı 3 şüpheli adil makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Aydın'da hayvan hırsızları yakalandı
Aydın’ın Söke ilçesinde hayvan hırsızlığı yapan 3 kişi, jandarma ekiplerince yakalanarak tutuklandı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi