Aydın’da 2014 yılında kurulan Aydın Galatasaray Taraftarlar Derneği, geçtiğimiz günlerde yeni bir oluşum ve yeni bir yönetim kurulu ile genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulun ardından faaliyetlerini hızlandıran dernek yönetimi, 29 Mayıs Çarşamba akşamı Akarsu Park’ta Dayanışma Gecesi ve Yeni Yönetim Tanıtım programı düzenleyecek.

Nazilli’nin bu sene işi zor! Siyah beyazlıların grubu belli oldu Nazilli’nin bu sene işi zor! Siyah beyazlıların grubu belli oldu

SÜRPRİZ SAHNE GÖSTERİLERİ OLACAK

Woodart Exclusive firması ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan gecede sanatçı Mümtaz Ateş sahne alacak. Sürpriz sahne gösterileri ve after partinin de olacağı gecede Aydınlı Galatasaraylılar aileleriyle birlikte şampiyonluklarını da kutlayacak. Gecenin davetiyelerine büyük ilgi gösterildiğini belirten dernek yönetimi, ‘Yıldızların Altında Yeni Zaferler Yolunda’ mottosuyla gerçekleştirdikleri geceye katılmak isteyen taraftarların, davetiyeleri temin noktalarından ve 0 553 725 55 44 numaralı telefondan Dernek Başkan Yardımcısı Serkan Çoban’dan temin edebileceklerini belirtti.

Aydin Galatasaray Taraftarlar Dernegi Sampiyonlugu Gecede Kutlayacak 473888 E345656Da963C8A2858Fff9Ac7Fdb7E3

Kaynak: HABER MERKEZİ