Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket... Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket...

Aydın’ın Söke ilçesinin Çalışlı Mahallesi, Çok Amaçlı Cemiyet Evi’ne kavuştu. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Söke Belediyesi’nin iş birliğinde hayata geçirilen yatırımı Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan, yerinde incelemelerde bulundu.

“ESERLERİMİZİ HALKIMIZLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Proje ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Arıkan, şu ifadeleri kullandı: “Biz vaat etmiyoruz, yapıyoruz. Bunu da kısa bir süre içinde icraatlarımızla gösterdik. Çok Amaçlı Cemiyet Evini Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile birlikte yaptık.Efes Sineması'nı açıyoruz dedik, 27 Şubat'ta açtık. Emekliler Lokali'ni 18 Mart'ta açıyoruz. Hayvan Barınağı'nın on gün önce temelini attık, '19 Mayıs'ta açacağız' dedik. Hayvan barınağı temelini çekip, çalışma yok gibi algı yaratmaya çalışan arkadaşları da açılışımıza davet ediyorum. Ekiplerimiz Emekliler Lokali'ne yoğunlaştı. Eserlerimizi ardı ardına halkımızla buluşturmaya devam ediyoruz.”

Editör: Cemre UZUN