Nazilli dün dehşet verici bir olayla sarsıldı. Yeni Mahalle 78 sokakta anne Aysel Öztürk ve oğlu Emre Öztürk evlerinde ölü bulundu.
Alacak verecek meselesi yüzünden çıkan olayda anne ve oğlunun ölümü Nazilli’yi yasa boğdu.
Dehşet verici olay anında evde bulunan ve ardından polise teslim olan baş şüpheli A.D., Nazilli Asayiş Şube Amirliği’ndeki ifade işlemleri tamamlandı. Geceyi nezarette geçiren A.D., sabah saatlerinde Nazilli Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Ardından Nazilli Adliyesi’ne sevk edildi.
Kelepçeli bir şekilde adliyeye getirilen A.D., ceketinin kapşonuyla yüzünü gizlemeye çalıştı. Şüpheliye avukatı da eşlik etti. Geniş güvenlik önlemleri kapsamında adliye binasına giren A.D., savcılıkta ifade verdikten sonra hakim karşısına çıkacak.