Bozdoğan Koyuncular Mahallesi'nde bulunan ilk okulun girişine AK Partili Mustafa Savaş ve Ufuk Altıntaş'ın pankartlarının asılmasına mahalle halkı tepki gösterdi. Okul ve camilerin siyaset yeri olmadığını ifade eden mahalle halkı 'Her seçim dönemi böyle durumlarla karşılaşmak hoş bir durum değil. Siyasi partiler biraz daha dikkatli olmalılar' ifadelerini kullandılar.
KAYMAKAMLIK DURUMA EL ATTI
Bozdoğan Kaymakamlığından yapılan açıklamada "Sosyal tesis için kullanılan alana sehven asılan pankart için girişimde bulunulmuş olup muhtar tarafından indirilmiştir ' denildi.
Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR