AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, partisinin Aydın İl Başkanlığı’nca parti binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde partilileri ile bir araya gelip, bayramlaştı. Konuşma yapan Savaş, “Kurulduktan kısa süre sonra iktidara gelip ve kesintisiz bir şekilde iktidarda olmak, girdiği her seçimi kazanmak çok önemli ve böyle bir partinin bir neferi olmaktan dolayı gurur ve onur duyuyorum. 23’üncü yaşımızı kutlayacağız, çok büyük hedeflerimiz, iddialarımız var bu ülkeyle bu coğrafyayla ilgili vatandaşlarımızla ilgili. Bunları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Hep söylüyorum biz bir olursak, beraber olursak, tüm engelleri aşarız. Geçmişte aştığımız gibi bundan sonra da önümüze konulan tüm engelleri hep birlikte, hep beraber aşarız” ifadelerini kullandı.

CHP Didim İlçe Kadın Kolları başkanından 9. yargı paketi taslağına tepki CHP Didim İlçe Kadın Kolları başkanından 9. yargı paketi taslağına tepki

“ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ”
Milletin 2023 yılında yapılan genel seçimlerde kendilerinden yana tavır sergilediğini ve 2024 yerel seçimlerinde de farklı bir tercihte bulunduğunu dile getiren Savaş, “Tarihi seçimleri biz kazandık. Bu seçimde aziz milletimiz, Cumhur İttifakı ve cumhurbaşkanımızdan yana bir tavır sergiledi, yönetimi Cumhur İttifakı’na, sayın cumhurbaşkanımıza verdi. Ama yaklaşık 10 ay sonra yapılan yerel seçimlerde de farklı bir tercihte bulundu. Her fırsatta vatandaşımızın kararına saygı duyduğumuzu, başımızın üstünde yeri olduğunu söyledik. Artık seçimler geride kaldı, önümüze bakacağız” dedi. 

Muhabir: EMRAH DİNÇER