Acarlar Mahallesi'nin en büyük sorunlarından biri olan ambulans hizmetinin gecikmesi sorunu, Başkan Kaya'nın girişimleri ile mahalleye kazandırılan 112 Acil Servis Hizmetleri ekibinin hizmet vermeye başlaması ile çözüldü. Başkan Kaya sağlık ekibinin bir an evvel göreve başlaması için Acarlar Mahallesi Belediye Hizmet binasında yer alan makam odasını sağlık ekibine tahsis etti. Hizmetten son derece memnun olan Acarlar Mahallesi sakinleri, Başkan Kaya'ya hazırladıkları pankart ile teşekkür etti. İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda hizmet verecek olan 112 Acil Servis Ekibi, Acarlar’ın yanı sıra Sandıklı, Yazıdere, Osmanbükü ve diğer mahallelere de hizmet sağlayacak.
EKİP 7/24 HAZIR OLACAK
112 Acil Servis ekibini ziyaret eden Başkan Kaya, çalışmalarında başarılar dileyerek, "İncirliova Belediyesi olarak her alanda olduğu gibi sağlık alanında da vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına her türlü hizmeti sağlamaya gayret gösteriyoruz. 112 Acil Servis ekibi Acarlar Mahallemiz için olmazsa olmaz bir hizmetti. Gerekli görüşmeleri yaparak bu hizmeti de mahallemize kazandırdık. 112 Acil Servis ekibimiz ile birlikte Acarlar Mahallemiz 7/24 herhangi bir olumsuz durum karşısında en hızlı şekilde hizmet alacak. Devlet destekli belediyecilik hizmetlerimizle vatandaşlarımızın yanlarında olamaya devam edeceğiz. Bu hizmeti Acarlar Mahallemize kazandırırken bizden desteklerini esirgemeyen Aydın Valimiz Sayın Yakup Canpolat'a, Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Savaş'a ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.