Dijital Pazarlama Uzmanı Talha Aslan Kimdir?

 

Son dönemlerin parlayan isimlerden biri olarak Talha Aslan kimdir çok fazla merak ediliyor. Uzun süredir web alanında çalışmalar yürüten Aslan, aslında bir dijital pazarlama uzmanıdır. Bu alanda yapmış olduğu çalışmalarla da dijital dünyada parlamaya devam ediyor. Özellikle de birçok oluşumun potansiyel müşterilerine erişimi için dijital medyayı en iyi şekilde değerlendiriyor. Projeleriyle dikkatleri üzerine toplayan ismin ayrıca çeşitli Google reklam çalışmaları da bulunuyor. Dijital pazarlama uzmanı olarak bu alanda tek başına değil, ortak çalışma arkadaşlarıyla ilerlediğini de vurguluyor.

İnternetin ortaya çıkmasıyla birlikte sosyal ve dijital medya fazlasıyla ilgi görmeye başladı. Bu süreci en verimli şekilde değerlendiren Talha Aslan, web çalışmalarıyla da herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Artık geleneksel medyanın yerini dijital medyanın aldığını da çalışmalarıyla vurguluyor.

Sosyal Medya Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sosyal medya tek bir tık ile kocaman bir dünyaya açılmanızı sağlamaktadır. Bu süreçte sosyal medya kullanımında dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Talha Aslan da başarılı bir yazılım uzmanı olarak bu noktalara dikkat eden isimlerdendir. Özellikle de dijital medyada bir pazarlama sürecine geçilecekse mutlaka detaylara önem verilmesi gerekiyor. Aslan, çocukların da rahatlıkla ulaşabildiği bir ortam olduğundan sosyal medyayı en nitelikli şekilde kullanılması gerektiğini savunuyor. Bunun için dijital pazarlama sürecinde öncelikle potansiyel grubun tespit edilmesi gerektiğini öneriyor.

Sosyal medyada yapılacak paylaşımların web tasarımının ve içeriğinin donanımlı olması en verimli sonuçlara ulaştırır. Aynı zamanda dijital mecrada kurumsal bir kimlik oluşturulabilmesi için de sosyal medya kullanımına dikkat etmelisiniz. Bu süreçte kullanılabilecek tüm yöntemler ve fikir önerileri Talha Aslan tarafından başarıyla sürdürülüyor. Şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmalarıyla Aslan, dijital mecranın önemini gösteriyor.

- Aydın Ses Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/9236768/dijital-pazarlama-uzmani-talha-aslan-kimdir