Erdoğan ile Çerçioğlu görüşmesi merak konusu oldu

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan helikopterle Aydın’ın Söke ilçesindeki fabrika alanına inen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada kendisini karşılayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile hem alanda hem de otobüse binmeden önce özel sohbet ettiği öğrenildi. Daha önce de Adnan Menderes Stadı içerisindeki bir odada yaklaşık 20 dakika süren özel sohbeti merak konusu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başkan Çerçioğlu’nun bugün yapılan sohbeti de gündem oldu.

HALKA SESLENİŞTE ANLATTI

İki konuşmadan birinin elektrik konusuyla ilgili olduğunu ve Özlem Çerçioğlu ile görüşmesine nükteli cevapların hakim olduğunu halka seslenişte dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; "Az önce ben sayın Belediye Başkanına bir nükte yaptım. Elektriği ücretsiz vermeye başladınız mı? Dedim. O da bana nükteyle cevap verdi tabii” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Aydın ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile AK Parti kurmaylarının dahi içeriğini bilmediği görüşmesi merak konusu oldu.

- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/9112256/erdogan-ile-cercioglu-gorusmesi-merak-konusu-oldu