En İyi Catering Firmaları

Her gün gelişen ve yenilik gösteren toplumda, çalışma gücünü arttırmak, zamandan ve maliyetten avantaj sağlamak adına düğün, davet, iş yerlerine gibi topluluk alanlarına toplu yemek hizmeti sunulmaktadır. Yemek üretimi yapan işletmelerden yemek almak toplu yemek anlamına gelirken bunun bir diğer adı catering olarak tanımlanmaktadır. Topluluk alanlarında yemek konusunda kaliteli bir çözümdür. Uzun yıllardır aynı isimle ve aynı adreste hizmet veren Aşsan Catering ailesi, müşterilerine güven ve kalite konusunu kanıtlamıştır. Özel işler yaparak firmalara ayrıcalıklı hizmetler sunma gayesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Catering firmaları ne kadar güvenilirdir, o kadar kişiye yemek servis edilecek yemeklerde sağlık açısından bir sorun ile karşılaşılır mı gibi soruların akla gelmesi normal bir yaklaşımdır. Bu işi yapan firmalar bünyelerinde gıda mühendisi bulundurmak zorundadırlar. Diğer yandan Gıda Sicil Sertifikası, Gıda Üretim Sertifikası ve Iso Kalite ve Hizmet Belgeleri ile hizmet sağlamak zorundadırlar. Bu belgeler de belli aralıklarla ilgili yerlerden kontrol edilmektedir. Catering firmaları ile anlaşmadan önce bunları göz önünde bulundurmanız yararlı olacaktır. Aşsan Catering firması referansları ve tecrübeleri ile şeffaf duruş sergilerken güvenli ve kalite hizmeti en üstte tutmaktadır.

Catering Hizmeti

Dünya genelinde oldukça tavsiye edilen firmalar hazır yemek tedariki anlamını da taşımaktadır. Davet sahiplerini ya da işletme müdürlerini oldukça büyük zahmetten kurtararak diğer işlere odaklanabilmelerini sağlar. Organize bir şekilde düzenli olarak sürdürülmüş olur. Sağlık, zaman ve kalite ikramlarını da gerçekleştirmektedir. Hayatı kolaylaştırmak adına sektörlerinde gelişime ayak uydurarak, insanlar tarafından oldukça talep görmektedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından vazgeçmeyerek, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaları ile özel günleriniz için veya işletmeniz için Aşsan Catering firması tercihleriniz arasında olmalıdır.

 

- Aydın Ses Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/8742848/en-iyi-catering-firmalari