Başkan Ertürk, Gencellili voleybolcuları ağırladı

Kuyucak’a bağlı Gencelli Mahallesinde 1990 yılında Hayati Kılıçaslan tarafından kurulan Gencelli İdman Yurdu bünyesindeki Kadın Voleybol Takımı, geçen yıl mücadele ettiği Bölgesel Voleybol Ligi’nde aldığı başarılı sonuçların ardından bu yıl 2. Ligde yer alma hakkı kazandı. Kulüp Başkanı Hayati Kılıçarslan’ın hurda toplayıp ayakta tutmaya çalıştığı kulübün kısıtlı imkanlarına rağmen bu yıl profesyonel ligde boy gösterecek voleybolcular yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.
Özellikle forma ve antrenman malzemelerinin karşılanması için sponsor arayışında olan kulübün başkanı Hayati Kılıçarslan, Gencelli İdman Yurdu Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı oyuncularıyla birlikte, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ü ziyaret etti.

ERTÜRK’E TEŞEKKÜR ETTİ

Kulüp Başkanı Hayati Kılıçarslan Başkan Ertürk’e çiçek takdim ederken takım kaptanı Gamze Kıvrak tarafından da kendisine kulübün forması hediye edildi. Başkan Ertürk, ziyaretlerinden dolayı yönetime ve oyunculara teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Kulüp Başkanı Hayati Kılıçarslan ise Başkan Ertürk’ün ulaşım, malzeme ve konuklama başta olmak üzere kulübün birçok ihtiyaçlarını karşıladığını belirterek kulübe desteklerinden dolayı Başkan Ertürk’e teşükkür etti.

- Aydın Ses Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/7982060/baskan-erturk-gencellili-voleybolculari-agirladi