Aydın BŞB, 553 köyde vatandaşlarla buluştu

“Büyükşehir Sahada” projesi ile vatandaşlarla bir araya gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi, bayram arası verdiği ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Büyükşehir bürokratlarının eş zamanlı olarak gerçekleştirdiği köy ziyaretleri ile vatandaşların görüş, talep ve önerileri tek tek not ediliyor.
Kentin geleceğine yapılacak olan yatırımların vatandaşlarla birlikte belirlendiği ve bu yatırımlar hakkında bilgi verilen toplantılarda Büyükşehir Belediyesi ile vatandaşın işbirliği sağlanıyor. Büyükşehir bürokratları ve ilgili birim yetkililerinin yer aldığı toplantılarda vatandaşlardan gelen görüş, talep ve öneriler not edilerek ilgili birim yetkilisinden anında bilgi alınıyor ve vatandaşların talepleri belirli bir iş planına dönüştürülüyor.

VATANDAŞLAR BAŞKAN ÇERÇİOGLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ


Böylelikle vatandaşların güncellenen ihtiyaçları yerinde tespit edilerek hızlı ve etkin bir çalışma gerçekleştiriliyor. Toplantıların verimli geçtiğini belirten ve bu çalışma sisteminden memnun olan vatandaşlar, “Büyükşehir Sahada” projesi için Aydın Büyükşehir Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

“DERMAN BELEDİYECİLİĞİNİN NE DEMEK OLDUĞUNU TIKIR TIKIR ÇALIŞARAK GÖSTERİYORUZ”


“Büyükşehir Sahada projesi ile vatandaşların talep ve görüşlerini alarak kısa sürede hızlı bir çalışma pratiği geliştirdiklerini belirten Başkan Özlem Çerçioğlu, “Derman belediyeciliğinin ne demek olduğunu tıkır tıkır çalışarak uygulamalı olarak gösteriyoruz. Biz vatandaşlarımıza giderek talepleri topluyoruz ve hayata geçiriyoruz. Çözüm odaklı, hızlı ve etkin çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/7531855/aydin-bsb-553-koyde-vatandaslarla-bulustu