İYİ Parti Çine Teşkilatı, üreticiden süt alıp vatandaşa ücretsiz dağıttı

Süt üreticilerine destek olunmasını gerektiğini ifade eden İYİ Parti Çine İlçe Başkanı Erkan Bozkurt, “17 gün tam kapanıyoruz diyerek esnafı, küçük işletmeciyi hiçbir destek vermeden sırtüstü bırakan partili Cumhurbaşkanı sistemi,18 yıldır ülkemizi yöneten AKP hükümeti Ramazan Bayramı dolayısıyla çiğ sütün üreticiden kaç gün alınmayacağı belli olmadığı için üreticimizi de sırt üstü bırakmıştır.” dedi.

“ÇİFTÇİLERİMİZİ DÜŞÜNMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Her zaman üreticilerin yanında olduklarını kaydeden İYİ Partili Başkan Bozkurt, “Bugüne kadar her gün çiğ sütünü vermiş oldukları süt toplama merkezleri de bu durumdan dolayı sütünü almayacağız deyince İYİ Parti Çine İlçe Teşkilatı olarak üreticimizin evinden sütünü alarak yetişebildiğimiz kadarıyla vatandaşımıza dağıttık. Milli servetimiz emeğimiz heba olmasın ziyan olmasın diye hayvancılık yapan çiftçilerimizi İYİ Parti olarak düşünmeye devam edeceğiz. Bizim oralarda derler ki, tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmazmış.
Çiftçinin, üreticinin, köylünün zor zamanında yanında olmayanlar seçim zamanında hangi yüzle oy isteyecekler çok merak ediyorum. Gün ola harman ola İYİ Parti Çine İlçe Teşkilatı olarak Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, aziz Türk Milletine hayırlar getirmesini yüce Allahtan niyaz ederim.” diye konuştu.

- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/7172483/iyi-parti-cine-teskilati-ureticiden-sut-alip-vatandasa-ucretsiz-dagitti