Didim Belediyesi kısıtlamada şehrin çehresini değiştiriyor

Didim Belediyesi kent genelinde yol yapım ve düzenleme faaliyetlerini devam ettirirken, çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çamlık Mahallesi Üç Mevsim ve Yunus Caddesi ile Altınkum Mahallesi Karakol caddesinde yol yapımı ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Caddeler parke taşı döşenirken diğer yandan kaldırım çalışmaları da devam ettiriliyor.

TEŞEKKÜR ETTİLER


İlçe genelinde devam eden çalışmaları yakından takip eden Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Belediyemiz tarafından başlatılan yol yapım ve yenileme çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamında Çamlık ve Altınkum mahallelerinde yol yapım ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Amacımız ulaşım ağımızı iyileştirmek, Didim'e estetik ve sağlıklı bir ulaşım ağı sağlamak.” ifadelerini kullandı.
Öte yandan çalışmaların yapıldığı sokak sakinleri ile esnaflar çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirip, Didim Belediyesine ve Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a teşekkürlerini iletti.- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/7052328/didim-belediyesi-kisitlamada-sehrin-cehresini-degistiriyor