Toros iddialı konuştu

Misli.com 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Nazilli Belediyespor’da Tokatspor maçının ardından Teknik Direktör Hasan Şermet ile yolların ayrılmasının ardından yerine Fethiyespor’dan ayrılan Mesut Toros getirildi. Sezon sonuna kadar anlaşma sağlanan Toros, pazar günü ilçeye gelerek takımla birlikte çalışmalara başlayacak. Ses Gazetesi’ne ilk açıklamalarını yapan Naz Naz’ın yeni teknik patronu Mesut Toros, iddialı konuştu.

KADROMUZ KALİTELİ


Şampiyonluk iddialarının devam ettiğini belirten Toros, “Matematiksel olarak şampiyonluk için şansımız devam ediyor. Önümüzdeki 8 maçı kazanabilecek bir takımız. Kaliteli bir kadromuz var. Ligdeki takımları da iyi tanıyorum. Dersimize iyi çalışıp sezon sonu taraftarımızın çok arzuladığı şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

TAKTİĞİMİ BELİRLEDİM


Fethiyespor’un başında Nazilli Belediyespor’a karşı üç maça çıktığını da hatırlatan Toros, “Aynı grupta yer aldığımız için Nazilli Belediyespor’daki oyuncuları çok iyi tanıyorum. Daha önce çalıştırdığım takımlarda oynayan 3-4 oyuncu da şuan kadroda bulunuyor. Uyum sorunu yaşamayacağız. Bu takımla hangi taktikle oynayacağımı biliyorum. Ufak pürüzler var. Bunları çözüp önümüzdeki pazar gününden itibaren takımla çalışmalara başlayacağım. Umarım, sezonun kalan kısmı hem benim hem de camia açısından iyi geçecek” diye konuştu.

- Aydın Ses Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/6621633/toros-iddiali-konustu