Didimspor şampiyonluk kupasını kaldırdı

Didim Sweet Horses At Çiftliği’nde organize edilen akşam yemeğine Didimspor Kulüp Başkanı Deniz Polat, Aydın Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz, Başkan Yardımcısı Kadir Akar, Genel Kaptan Özkan Caymaz, Kulüp Yöneticileri ve Didimsporlu futbolcular katıldı.

Yemek öncesinde konuşan Didimspor Kulübü Başkan Yardımcısı Kadir Akar, tüm teknik yönetime ve futbolculara namağlup şampiyonluk için teşekkür etti. Akar; “Şampiyonluğun en büyük mimarı başkanımız Deniz Polat’tır. Maddi manevi her türlü desteği verdi. Bu noktada ilçede spora destek verenlerin sayısı az; bu noktada kulübümüzün daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum" dedi.

Aydın Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz de, Didimspor’u başarılarından dolayı kutlayarak, “Sezonun ilk şampiyonu olan Didimspor’u kutluyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Play-Off Grubu’nda size ve tüm takımlara başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Seremonide de teknik heyet ve futbolculara madalyaları verilirken şampiyonluk kupasını alan kaptan Ali Çetin, takım arkadaşları birlikte büyük sevinç yaşadı.

- Aydın Ses Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/3709604/didimspor-sampiyonluk-kupasini-kaldirdi