Genç Girişimciler Kurulu Toplantısı'na AYSO ev sahipliği yaptı

Görüş ve önerilerin aktarıldığı istişare toplantısına, TOBB GGK Üst Kurul Başkan Yardımcısı ve Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır, TOBB Sektörler ve Girişimcilik Dairesi Uzmanlarından Büşra Balkı, TOBB GGK Ege Bölge Başkanı ve Uşak GGK Başkanı Cemal Yalçındağ, Aydın GGK Başkanı Hilmi Duruoğlu ve Başkan Yardımcıları Anıl Kösehancı ve Mustafa Aytar, Manisa GGK Başkanı Mustafa Yücel, Afyon GGK Başkanı Mustafa Özkan, Denizli GGK Başkanı Sinan Salgar, İzmir GGK Başkanı Süleyman Çınar, Aydın Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esen Türker ve Aydın GGK kurul üyeleri katıldı.

“TÜM DESTEĞİMİZ İLE YANLARINDAYIZ”

Toplantı öncesinde AYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Ege Bölge Genç Girişimciler Kurulu İl Başkanlarını makamında kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin, “Öncelikle AYSO olarak sizlerin katılımıyla Ege Bölge toplantısına ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluluğumuzu ifade etmek isterim. Türkiye’deki nitelikli girişimci sayısının artması ve geleceğin iş insanlarını oluşturacak gençlerin ekonomi ve iş dünyasına katılmasına öncülük eden TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinin tüm desteğimiz ile yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Genç Girişimciler olarak sizler Ege Bölgesi’nde yenilikçilik yetileriniz ile yeni fikirlerin oluşturulmasında, yayılmasında ve uygulamasında öncü olacaksınız. Dolayısı ile genç girişimciler olarak ülke geleceğimizin şekillenmesinde, ekonomik faaliyetlerin düzenlenmesinde, istihdam oluşturulmasında ve üretim faaliyetlerinde kritik bir önem taşımaktasınız. Genç girişimciler olarak sizler ülke kalkınmasının ve sosyal fayda oluşturulmasının temel alanı olarak öne çıkmaktasınız. İstişare etmek, ortak akıl üretmek bizim yönetim anlayışımızın temel ilkesidir. Beraber ortak akıl üreterek bölgemize çok faydalı işler yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Ziyaret sonrasında Ege Bölge Genç Girişimciler Kurulu İl Başkanları AYSO Başkanı Şahin’e hediyelerini takdim edip, toplantı için hazır bulundu. Toplantıda, kurul başkanları illerinde yaptıkları faaliyetlere ve projelere değindi. Bölgede girişimcilik konusunda neler yapıldığının ve önümüzdeki dönem çalışmaları için neler yapılması gerektiği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/10385590/genc-girisimciler-kurulu-toplantisina-ayso-ev-sahipligi-yapti