Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği'nden Çerçioğlu'na teşekkür

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatları ile Büyükşehir ekipleri tarafından Şehitler ve Gaziler Parkı’nın düzenlemesine başlandı. Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ulvi Atmaca, “Talebimizle hemen ilgilendiler. Ben bu kadar çabuk beklemiyordum. Özlem Başkanımıza, Fatih Bey'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

ÇERÇİOĞLU'NUN SELAMINI İLETTİLER


Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, kendisini telefonla arayan Söke Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ulvi Atmaca ve üyelerini aynı gün ziyaret etti. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selam ve sevgilerini ileten Akkentli, dernek başkanı Ulvi Atmaca’nın park ile ilgili taleplerini hemen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na iletti. Başkan Çerçioğlu, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nden gelen talebin hemen yerine getirilmesi talimatı verdi. Ziyaretten bir gün sonra Aydın Büyükşehir Ekipleri, Kemalpaşa Şehitler Aileleri ve Gaziler Parkı'nda düzenlemelerine başlandı.
Kamyonlarla bölgeye gelen ekipler özellikle talep edilen dernek binasının yanındaki atıl binayı yıkarak çalışmalara başladı.

“ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN, TALEBİMİZLE HEMEN İLGİLENDİLER”


Söke Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Ulvi Atmaca, çalışmaların bu kadar sürede başlayacağını tahmin etmediğini belirterek, "Bizim için olması gereken bir çalışmaydı. Fatih Bey'e telefon ettim. Ben bir hafta, 10 gün sonra beklerken aynı gün derneğimize geldi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımızın selamlarını iletti. Hemen talebimizle ilgilendi. Ben bu kadar erken olacağını tahmin etmiyordum. 1 gün sonra hem de büyük bir ekiple gelindi. Öğlene varmadan atıl bina yıkıldı, harika ilerliyor. Özlem Başkanımızdan Allah bin kere razı olsun. Derneğin yanındaki atıl binadan kurtulduk. Kültürel, halka açık Aydın'a, Söke'ye ve Derneğimize yakışır bir yer yapılsın istiyoruz. Özlem Başkanımıza, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun." dedi.

- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/10373650/sehit-aileleri-ve-gaziler-derneginden-cerciogluna-tesekkur