AK Partili Savaş ve Başkan Ertürk, vatandaşlarla bir araya geldi

Pamukören Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret eden AK Parti heyetini, Aydın Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan karşıladı. Bakımevinde kalan sakinler, AK Partili heyete müzik ve şiir dinletisi sundu. Ardından Milletvekili Savaş ve beraberindekiler engellilere yönelik açılan el sanatları kursunu ziyaret etti. Pamukören ziyaretinin ardından Kuyucak ilçe merkezine geçen AK Partili heyet esnaf ziyareti gerçekleştirip, Kuyucak Millet Kıraathanesi’nde vatandaşlarla ve partililerle sohbet etti.

KADIN AĞIRLIKLI TEKSTİL İŞLETMESİ ZİYARET EDİLDİ


AK Parti heyeti akabinde Kuyucak’ta yüzde 95’i kadın 300 çalışanı olan tekstil işletmesini ziyaret etti. Dikim, ütü ve paketleme yapılan tekstilde 26 ülkeye ihracat gerçekleştiğini söyleyen İşletme Müdürü Hüseyin Yafgu, AK Partili heyete tekstil hakkında bilgiler verdi.
Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Kuyucak’ta faaliyet gösteren Deniz Tekstil, istihdam sağlamaya devam ediyor. Bu işletmede çalışanların çoğunun kadın olması çok önemli bir konu. İlçemizdeki vatandaşlarımıza iş istihdamı sunan, meslek sahibi olmalarına katkı sağlayan işletmemiz, Kuyucak’ımızın sanayi sektörüne büyük katkı sağlıyor. Kuyucak’ta istihdama katkı sağlayan Deniz Tekstil ailesine teşekkür ediyoruz” dedi.

- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/10369040/ak-partili-savas-ve-baskan-erturk-vatandaslarla-bir-araya-geldi