Didim MHP’nin yeni yönetimi basınla buluştu

Geçtiğimiz ay MHP Didim İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Sağdıç ve yönetim kurulu üyeleri, basınla bir araya geldi. Altınkum’daki bir kafede gerçekleştirilen etkinliğe Didim Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bahri Yaba, ABGC Didim Temsilcisi Bülent Eser ve basın mensupları katıldı.
Kahvaltının ardından basına gelinen süreçle ilgili bilgiler veren İlçe Başkanı Sağdıç, “Genel Merkezimizin takdiri ve onayıyla ilçe başkanlığı görevine atandım. Yeni bir yönetim oluşturduk. 50 kişilik bir yönetim kurulumuz var; birimlerimiz var ve her birimdeki sorumlu arkadaşımız aynı zamanda ilçe başkan yardımcılığı görevini sürdürüyor. Genç ve dinamik bir ekibiz. Bilindiğin dışında bir profil çizerek Didim’in sorunlarının çözümü için çalışacağız. Bazen kent merkezinde, bazen çiftçinin yanında, bazen de bir dağ köşesinde halkımızla iç içe olacağız. İl Başkanımız Haluk Alıcık’ın dediği gibi sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız. Sürekli alanda halkla iç içe olacak bir yapımız olacak” dedi.
Sağdıç, MHP olarak Cumhur İttifakı’na bağlı olarak çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Cumhur İttifakı’na zarar verecek eylem ve söylemlerden kaçınacağız. Buna zarar vereceklerin teşkilatımızda yeri yoktur. Biz 2023 seçimleri için var gücümüzle çalışacağız. Kurum ziyaretlerinin ardından teşkilat olarak sahada yerimizi alıp, seçimlerde başarılı olma noktasında tüm gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

- Aydın Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/10356192/didim-mhpnin-yeni-yonetimi-basinla-bulustu