Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, açıldı

Ortodondist Şirin Yaylalı Altuntaş Kliniği, Efeler ilçesi Girne Mahallesi’nde, yenilenen merkezinde yeni ismi Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetlerine devam edecek. Merkezin açılışında konuşan Multi Clinic ortaklarından Ortodondist Şirin Yaylalı Altuntaş, “2010 yılında muayenehaneciliğe başladım. Aydın halkının güveni ve inancı beni klinik açmaya sürükledi. Bugüne geldiğimizde de şunu gördük; biz kendi alanlarımızda büyük bir puzzle parçasıyız. Büyük resmi tamamlamak için diğer parçalara ihtiyaç vardı. Multi Clinic’te bunu yaptık. 8 hekim ve 14 personelimizle resmi tamamladık. Aldığımız kurumsal desteklerle çerçevesini oluşturduk ve resmi tamamladık. Bugün de bir açılış yaparak sizlerle paylaşmak istedik. Bugün bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

“BÜYÜK KİTLELERE ULAŞTI”

Cinfikir Ajans Başkanı ve Multi Clinic Marka Danışmanı Taylan Kozacıoğlu, markalaşma süreci hakkında bilgi verdiği konuşmasında, “Ortodondist Şirin Yaylalı Altuntaş ile yaklaşık 7 yıl önce çıktığımız bir yol vardı. Bu süreçte muayenehanecilikten kliniğe geçti. Ve ben Şirin’e kliniğe geçtiğinde ‘Bir gün burada hastane açacağız’ demiştim. ‘Yok istemiyorum ben korkuyorum’ demişti. 5 yıl sonra hedefe ulaştı. Bu hedefe ulaşılmasında benim için de büyük bir mutluluğu var. Bugün kapısında durduğumuz Multi Clinic benim için de kariyer başarısı. Neden Şirin Yaylalı Altuntaş Kliniği, Multi Clinic oldu derseniz, beklediğimizin de üzerinde büyüdü, büyük kitlelere ulaştı. Bunun sonucunda da yeni uzmanlar ile birlikte yeni bir ortaklık yapısı oluştu. Ömer Altuntaş ve Balamir Türker de Multi Clinic’e dahil oldu. Önümüzdeki günlerde Multi Clinic adı altında farklı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz” diye konuştu.

“AMELİYAT YAPILABİLİR BİR HASTANEYE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDA”

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ise, “Bugün Altuntaş ailesinin de ortak noktası olan iş yerinin açılışındayız. 6 yıl önce 200 metrekare ile başlayıp bugün 800 metrekare üzerine çıkmış hastane hüviyetine dönmüş, 2 hekimle başlayıp 8 hekimle ameliyat yapılabilir bir hastaneye dönüşmüş bir durumda. Bunları söylerken basit ancak o altı yılın nasıl geçtiğini, bu işlerin bu noktaya nasıl geldiğini işin sahiplerine sormak lazım. İşin sahipleri deyince sadece aile aklınıza gelmesin işin sahibi Aydın. Eğer bir kentin tüm ihtiyaçları akla gelen tüm ihtiyaçları tamamlanabiliyorsa o kent tam bir kenttir. O kent komşu kentlerden de hizmet almak için müşteri çekebiliyorsa cazibe merkezidir. Bu nedenle ben tebrik ediyorum” diyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin açılış kurdelasını TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Multi Clinic ortakları Ortdonodist Şirin Yaylalı Altuntaş, Diş Hekimi Balamir Türker ve İş İnsanı Ömer Altuntaş, Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Barış Altıntaş ve Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Polat Bora Mersin birlikte kesti.

- Aydın Ses Gazetesi, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.sesgazetesi.com.tr/haber/10224766/multi-clinic-agiz-ve-dis-sagligi-merkezi-acildi