Başkan Zencirci’den bayram ziyaretleri Başkan Zencirci’den bayram ziyaretleri
Cem Adrian konseri öncesinde vatandaşlara hitap eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Bundan önceki seçimlerde 'Aydın'da yapılacak çok iş var' dediler. Aydın halkı, sizler için, gençler için 'Bu kadar işi sen mi yapacaksın’ dediler. Vallahi ben yaptım gençler. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğim.” dedi.
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği kültürel etkinler kapsamında sevilen sanatçı Cem Adrian konser verdi. Konser öncesinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, alanı dolduran on binlerce vatandaşı selamladı.
“İYİ Kİ VARSINIZ”
Vatandaşlara hitap eden Başkan Çerçioğlu, “Muhteşemsiniz, ne kadar kalabalıksınız. Bu ne güzel Aydın. Birlikte daha güzeliz. Bu güzel akşamda sizlerle birlikte olmak istedim. Sizlere selam vermek istedim. Yediden yetmişe her zaman sizlerin yanında oldum, olmaya da devam edeceğim. Bundan önceki seçimlerde 'Aydın'da yapılacak çok iş var' dediler. Aydın halkı, sizler için, gençler için 'Bu kadar işi sen mi yapacaksın, sen mi edeceksin' dediler. Vallahi ben yaptım gençler. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğim. Bu hizmetleri yaparken de hiçbir zaman Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yolundan ayrılmayacağım, yolundan devam edeceğim. Sizlere söz veriyorum, sizlerle gurur duyuyorum. İyi ki varsınız sağ olun, var olun." dedi.