YETER ARTIK! DÜŞÜN NAZİLLİSPOR'UN YAKASINDAN!

Nazilli Belediyesi eski başkanı sayın Haluk Alıcık, kaçınılmaz değil maalesef beklenen sonla karşılaştı. Belediye başkanlığını kaybetti. Her şeyi kendi etti, kendi buldu.

Milleti, kayıtsız şartsız kendisine bağımlı sandı. Kendisine yapılan uyarıları dinlemedi. Kendini hep bilen, tek bilen sandı.

Karşısındakileri emrinde işçi sandı. Yat dediğim yerde yatacak, koş dediğim yerde koşarlar diye düşündü. 7 cemaatli bir köye 2 milyonluk cami yaptı. Köy ortak mallarını satmakla, Atatürk'ün milletin efendisi dediği, köylünün manevi değerlerini yok etti.

 Ben bu saatten sonra bunları konuşmak istemiyorum.

 Sayın başkan Haluk Alıcık, üzerindeki travmayı atmalı. Kendisine oy vermediği düşündüğü dostlarına bön bön bakmaktan vazgeçmeli.

Nazilli Belediyespor üzerinden hesaplar yapanları uyarmalı. Bir telefon ederim borcun bir milyonunun sildiririm sözlerinin bile Nazilli Belediyespor üzerindeki oyunları olduğunu gösteriyor.

Bu anlayışın, sert kayaya çarpacağını bilmeli. Çükü her konuda doğabilecek Nazilli Belediyespor sıkıntısı kendisini de birinci derecede içine alır.

Kongreye kadar herkesin şansı var. İnşallah o güne kadar herkes aklını başına alır, benim Nazilli Belediyespor'da alacağım var iddialarına son verir. Tekrar ediyorum eğer bu sağlanmazsa konu yargıya intikal eder. Kamuoyunda Nazillispor imaj kaybeder.

**

NAZİLLİ BELEDİYESPOR'U YARGIYA DÜŞÜRMEYİN!

 Eğer Nazilli Belediyespor dosyası yargıya intikal ederse, yargıda konu hakkında en sağlıklı kararını verir.

 İddialara çözüm getirir. Herkes bunun bilinciyle hareket etmeli. Sonuçlarına da katlanır. Nereden buldun?, nasıl verdin?, niye verdin? sorusuyla karşılaşmadan sorunları çözmeli.

Banka kredisi alıp, altındaki arabasını satıp ev alan kardeşlerimizin asaletlerine zarar verirsiniz. Hep kendinizi düşünmeyin.

Nazilli Belediyespor'un 8 milyon borcu var iddiasının amacı, NAZİLLİ BELEDİYESPOR'U KİMSE SAHİP ÇIKMASIN ANLAYIŞIN ÜRÜNÜDÜR.

Şimdilik, Nazilli Belediyespor kulübünde başkanlık yapmış sorumluluğu taşıyan birisi olarak, bugüne kadar bu makamın ağırlığı ile hareket ettim. Konuşmadım.

Camiayı karıştıran kişi olmak istemedim.

Ama bu konuşmayacağım anlamı taşımaz. "HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN, KONUŞMAYAN DİLSİZ ŞEYTANDIR" durumuna da asla düşmek istemem.

Bildiklerimi Nazilli Belediyespor'un geleceği için, kongrede elbette konuşurum açıklarım. Bunları konuşmanın yeri, kongrelerin olduğunu da hepimiz biliriz.

**

DOĞRU TEKTİR, GERİSİ TEFERRUAT..

Bilimin dışında, doğrunun tek olmadığı söylenir. Bununla ilgili gazeteciler bilim adamlarının sayısız yorumları ve makaleleri var.

Ne yazık ki bilimde de doğrunun tek olmadığı alternatif doğruların olduğu son günlerde konuşulmaya, tartışılmaya başladı.

Yalan ve yanlış, gazeteciler için de bir kabustur. Yaptığın anda veya yaptığın iddia edildiği anda, gözaltına alınmanız, hatta tutuklanmanız an meselesi olur.

19 Mayıs gençlik spor bayramının yüzüncü yıl kutlamalarına Cumhurbaşkanı çok önem verdi. 10 yıla yakın bir zaman sonunda, Yurdun her köşesinde çeşitli etkinliklerle bayram coşkulu bir şekilde kutlandı.

CUMHURBAŞKANI İSTER, TEŞKİLATLAR YAPMAZSA!

Ne yazık ki Nazilli'de iktidar partisini temsil eden yönetim bayramda yoktu. 36'NCI YILINDA RAHMETLİ Necip Fazıl Kısakürek'in ölüm yılını kutlayanlar, 19 Mayıs gençlik ve spor bayramının 100'üncü yıl kutlamalarına katılmadılar.

Siz kimsiniz ki, iktidar partinizi bu duruma düşünüyorsunuz?

 Bu konuyu en basit bir şekilde suçlamalar getirmeden uyarıcı bir şekilde haber yaptım.

Yanlış yaptığınızı ifade ettim. Kamuoyundan çok büyük destek ve tebrikler aldım.

Ne yazık ki.. Bugüne kadar bana abi, Erdoğan bey diyen İl başkanım, bu haberden sonra bana TAMAM BİLADER diyerek telefonu kapattı.

Özeleştiriye açık ol başkanım. AK Parti'yi Aydın'da parti ilkelerini gözardı yapan bu zihniyet bu duruma getirdi.

Sizin, bu anlayışınızı sadece garipsedim.

AK Parti'yi Aydın'da bugünkü duruma düşürenler parti içinde cemaat mücadelesi verenlerdir. Milletin değerlerine saygı duymayanlardır.

Kendilerini bir hedefe kilitleyenler; maalesef, koltuklarından idarecilik yapanlar, AK Parti'yi Aydın'da iktidar yapamadılar, yapamazlar.

Ben açık açık partiyi Aydın'da partiden güç alanlardan kurtarın. Parti aşkı ile çalışacak partiye güç verecek isimlerden oluşturun diyorum. Kızsanız da bizden söylemesi...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Erdoğan Eker - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?