Didim’de Proje değerlendirme toplantısı yapıldı

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen “1 İlçe 15 Proje” projesi kapsamında gönüllü öğretmen ve idarecilerle, değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Hüseyin Çalışkan
Hüseyin Çalışkan Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Didim Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleşen değerlendirme toplantısına Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir başkanlık etti. Akdemir akademik, sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetleri kapsayan “1 İlçe 15 Proje” gruplarındaki gönüllü öğretmen ve idarecilerin görüşlerini aldı. Her bir proje ekibinin sorumlusuna, ekip üyelerine tek tek uygulama aşamalarını, proje süreç döngülerini, proje uygulama adımlarını soran Akdemir öğretmenlere değerlendirmelerde bulundu. Akdemir proje değerlendirme toplantısında yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz yılda bu yılda yaptığımız faaliyetler fem eğitim camiamızca, hem de yerelde ve ulusal arası arenalarda kabul görmüş ve desteklenmiştir. Bugün “Didim Masalını Yazıyor, Stem Kodlama Bilim Şenliği Festivali, Değerlerimiz Değerimdir, Minik Yüreklerden Coşkulu Dizeler, Kucaklaşma Zamanı Ödüllü Matematik Yarışmaları, Avrupa Birliği Ve E Twinnig Projeleri, Denizden Resimler ve Masallar, Bir Yalnızlık Oyunu Otizm, Didim'de Olmak, Beyaz ve Mavinin Dansı,Yenihisar Dergisi, Kariyer Günleri,” Yelken Sporu ve Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksekokulu ile işbirliği protokolü imzaladığımız projelerimizden oluşmaktadır. Her yönden donanmış bir nesil yetiştirmek için gece gündüz demeden fedakârca gönüllülükle projelere destek veren katkı sağlayan idareci ve öğretmenlerimize, sevgili katılımcı uygulayıcı ve faydalanıcı olan çocuklarımıza ve ailelerimize teşekkür ederim. Öğrencilerimize ve okullarımıza farklı alanlardaki projelere katılma durumları devamlı surette sorulmakta, tüm projeler Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı özel resmi tüm okul kurum müdürlüklerimize gönderilmekte, katılım sağlamak isteyen her okulumuza maddi manevi imkanlar, kolaylıklar sağlanmaktadır. Faaliyetlerimiz ivme kazanarak devam ediyor ve çocuklarımızın karakter gelişimlerine de, özgüvenlerine, kendilerini ifade edişlerine de katkı sağlıyor" dedi.

27 Şubat 2020 Aydin/ Didim- Gündem

Muhabir Hüseyin Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (256) 213 16 50
Reklam bilgi


Anket Sitemizi nasıl buldunuz?